Webové stránky jsou v dnešní době již samozřejmostí pro všechny firmy, od kadeřnických salónů přes restarace, penziony až po velké firmy. Webové stránky jsou hlavní zdroj informací pro potenciální zákazníky a pokud chce zákazník vědět, v kolik hodin má Vaše firma otevřeno, nebo Vám potřebuje zatelefonovat, jde na Vaše stránky, kde tuto informaci zcela jistě najde. Stránky jsou v dnešní době základ podnikání. Slouží nejen informativně, ale i lákají nové zákazníky, propagují Vaše služby a výrobky a poslední dobou se stále více berou jako vizitka Vaší firmy.

Proto Vám chceme nabídnou tvorbu webových stránek pro Vaši firmu. Již několik let tvoříme webové stránky pro různě velké firmy či jednotlivce v mnoha cenových rozsazích. Narozdíl od různé pochybné konkurence, která nabízí své služby tvorby webových stránek za 500 Kč do 24 hodin jsme seriózní tým lidí pracujících naplno a spolehlivě. Webové stránky Vám sice neuděláme do 24 hodin, ale zato budou přesně podle Vašich požadavků, budou moderně designovány, přehledné a přístupné pro vyhledávače. Webové stránky neuděláme ani za těch 500 korun, avšak naše ceny jsou velice příjemné a odpovídají kvalitě vytvořených stránek. Ceny jsou naprosto individuální u každé zakázky podle rozsahu Vašich webových stránek a Vašich požadavků.

Během tvorby webových stránek se snažíme s klienty neustále komunikovat. Kdykoliv kdy vyvstane problém, kdykoliv kdy máme objektivní otázku, nebo úlně neporozumíme některému z Vašich požadavků, zvedneme telefon a zavoláme Vám, či napíšeme email. Tento způsob práce je našimi klienty vždy oceněn a ještě se nám nikdy nestalo, že by klient od požadavku tvorby webu od nás ustoupil z jakéhokoliv důvodu, ať už kvuli ceně, kvality práce, či z jakéhokoliv jiného důvodu. Vždy byla zakázka dotažena dokud nesplňovala všechny požadavky a připomínky klienta a dokud nebyl klient plně spokojen. Snažíme se našim klientům vejít co nejvíce vstříct a splnit požadavky ať už jsou jakékoliv.

Jestliže uvažujete nad tvorbou Vašich webových stránek, či stránek pro Vaši firmu, či máte jakékoliv otázky, určitě nás kontaktujte. Jestliže ještě nejste přesvědčen zda zvolit právě nás na tvorbu Vašich webových stránek, podívejte se na naše portfolio.

Kontakt Zobrazit portfolio