Již máte své webové stránky? A jste s nimi spokojen(a)?

Nechte si od nás zmodernizovat své webové stránky. Webové stránky jsou v dnešní době jedním z hlavních zdrojů nových zákazníků a klientů a jsou velmi důležitým bodem propagace. Zastaralé, nebo špatně vypadající webové stránky mohou odpudit Vaše potenciáloní zákazníky. Proto je potřeba držet krok s dobou a věnovat svým webovým stránkám dostatek péče a pozornosti. Navrhneme Vám moderní stylový design přesně na míru, přeneseme Vaše stávající texty na Vaše nové stránky a na stránky zkonstruujeme a naprogramujeme tak, aby splňovaly Vaše požadavky. Samozřejmostí je přenesení Vašeho stávajícího loga ze starých webových stránek na Vaše nové stránky. Nenechejte nic náhodě, webové stránky jsou často brány jako vizitka společnosti a neměly by být opomíjeny.

Jste spokojeni s Vašimi webovými stránkami ale hledáte další možnosti jak je ještě více vylepšit, zpropagovat a přiblížit Vašim klientům a návštěvníkům?

Nechte nás pomoci Vám s propagací webových stránek. Zaregistrujeme Vaše webové stránky do českých, slovenských i celosvětových vyhledávačů jako je seznam.cz, centrum.cz, google.cz a jim podobné. Jak jinak by se o Vás noví potenciální zákazníci a klienti dozvěděli, než z těchto vyhledávačů? Díky naší práci Vás budou moci najít až ve stovkách vyhledávačů. Vybíráme pouze ty kvalitní a ověřené vyhledávaše a katalogy a ručně Vás zaregistrujeme do každého z nich!

Již máte své webové stránky zaregistrované ve vyhledávačích a katalozích? Nejste spokojeni s umístěním svých webových stránek? Chcete být na prvních příčkách ve vyhledávačích? Nechte si analyzovat své webové stránky, my zjistíme kde je chyba. Zkontrolujeme Vaše webové stránky, projdeme zdrojový kód řádek po řádku a zkontrolujeme, kde by se dalo co vylepšit a opravit. Provedeme Vám kompletní SEO analýzu* a doporučíme Vám, co by jste na svých webových stránkách měli změnit a vylepšit, aby jste se umisťovali na ještě lepších místěch ve vyhledávačích. Lidé většinou nevyhledávají na dalších stránkách než na první. Klepnou na to první co uvidí. Ujistěte se, že to bude právě Vaše stránka, co uvidí na prvním místě a na co klepnou. Nenechávejte nic náhodě.

Jestliže máte zájem jakkoliv vylepšit Vaši webovou stránku, pomoci s propagací, máte zájem o jiné doplňkové služby, či se chcete jen na něco zeptat, určutě nás kontaktuje.

Kontakt
___________________________________________________
* SEO = Search Engine Optimalization – v překladu: Optimalizace Pro Vyhledávače